Czech Open 2019, Praha (CZE)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czech Open 2019, Praha (CZE)

 

Kiválóan szerepelt a Halker-KirályTeam Kick-box Akadémia, a Cseh fővárosban rendezett versenyen.

A 2 napos viadalra 12 országból, 70 klub részvételével, 635 nevezéssel érkeztek a harcosok.

Az utánpótlás és felnőtt világversenyek közti időszak egyik legjelentősebb megmérettetése volt a Czech Open, ami fontos volt több szempontból is. A felnőttek javában készülnek a Világbajnokságra, amire remek lehetőség volt felmérni a formát és tartani a versenyrutint. Október közepén Sarajevo-ban lesz a light-contact szabályrendszer Világbajnoksága, ahol komoly éremesélyes az a Busa Gabriella, aki Prágában duplázva, light-contact és kick-light szabályrendszerekben is fölényesen nyerte a súlycsoportját!

Az utánpótlás korosztály versenyzői közül a többség, a saját korosztálya mellett, az egyel idősebbek között is, vagy magasabb súlycsoportban is tatamira léptek. Remek alkalom nyílt tehát a nagyobbak és erősebbek közötti megmérettetésre, ami a közelgő, vagy már folyamatban lévő korosztály és súlycsoportváltás miatt elengedhetetlen. A nagy falat azonban könnyen csúszott, mindenki jól vette az akadályokat és váltotta éremre a tudását.

A grand champion kategóriában a mieink taroltak, a nőknél és a férfiaknál is KirályTeam-es győztest ünnepelhettünk, Szabó Dorina és Veres Richárd személyében.

A pointfighting csapatverseny teljes KirályTeam-es diadallal zárult, a dobogó mindhárom fokát a kék-fehér mezesek foglalták el.

A torna legeredményesebb versenyzői Bálint Martin és Bondár Dávid voltak, akik két elsőségük mellett egy ezüstéremmel is gazdagították gyűjteményüket.

 

Király István Mesteredző tanítványai az éremtába élén végezve, 20 arany, 20 ezüst és 14 bronzérmet nyertek!

Gratulálunk!

 

 

Aranyérmesek:

Molnár Hanna, kadet 1 -28 kg (pointfighting)

Hammer Máté, kadet 2 -42 kg (pointfighting)

Bárdos Inez, kadet 2 -42 kg (pointfighting)

Solymosi Bence, kadet 2 -57 kg (pointfighting)

Gombás Alexandra, kadet 2 -60 kg (pointfighting)

Trenyik Hanna, kadet 2 -65 kg (pointfighting)

Bondár Dávid, kadet 2 -69 kg (pointfighting)

Gombás Alexandra, junior -55 kg (pointfighting)

Solymosi Bence, junior -57 kg (pointfighting)

Bálint Martin, junior -63 kg (pointfighting)

Bondár Dávid, junior -69 kg (pointfighting)

Busa Gabriella, senior -60 kg (light-contact)

Busa Gabriella, senior -60 kg (kick-light)

Bálint Martin, senior -63 kg (pointfighting)

Veres Richárd, senior -69 kg (pointfighting)

Veres Alex, senior -79 kg (pointfighting)

Imre Tamás, senior -89 kg (pointfighting)

Veres Richárd, grand champion (pointfighting)

Szabó Dorina, grand champion (pointfighting)

Senior 2. csapat (pointfighting)

 

 

Ezüstérmesek:

Koszti Iringo, kadet 1 -42 kg (pointfighting)

Földi Dániel, kadet 1 -42 kg (light-contact)

Nagy Bálint, kadet 1 +47 kg (pointfighting)

Hegedűs Ramóna, kadet 1 +47 kg (light-contact)

Koszti Iringo, kadet 2 -42 kg (pointfighting)

Hammer Máté, kadet 2 -47 kg (pointfighting)

Hammer Máté, kadet 2 -52 kg (pointfighting)

Nagy Bálint, kadet 2 -57 kg (pointfighting)

Solymosi Bence, kadet 2 -63 kg (pointfighting)

Bondár Dávid, kadet 2 +69 kg (pointfighting)

Trenyik Hanna, junior -60 kg (pointfighting)

Trenyik Hanna, junior -65 kg (pointfighting)

Bálint Martin, junior -69 kg (pointfighting)

Szabó Dorina, senior -60 kg (pointfighting)

Zajác Bence, senior -69 kg (pointfighting)

Imre Tamás, senior -84 kg (pointfighting)

Vörös Attila, senior -89 kg (pointfighting)

Rohonczy Jenő, senior -94 kg (pointfighting)

Imre Tamás, senior +94 kg (pointfighting)

Senior 5. csapat (pointfighting)

 

 

 

 

Bronzérmesek:

Zodoma Zétény, kadet 1 -28 kg (pointfighting)

Zodoma Zétény, kadet 1 -32 kg (pointfighting)

Halmágyi Levente, kadet 1 -32 kg (pointfighting)

Földi Dániel, kadet 1 -42 kg (pointfighting)

Özel Adnan, kadet 1 -47 kg (pointfighting)

Gombás Alexandra, kadet 2 -55 kg (pointfighting)

Zajác Bence, junior -74 kg (pointfighting)

Murvai Lívia, senior -60 kg (pointfighting)

Camilla Jensen, senior +70 kg (pointfighting)

Zajác Bence, senior -74 kg (pointfighting)

Rohonczy Jenő, grand champion (pointfighting)

Veres Alex, grand champion (pointfighting)

Senior 4. csapat (pointfighting)

Senior 3. csapat (pointfighting)