4Fight Mikulás Kupa 2018, Esztergom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4Fight Mikulás Kupa 2018, Esztergom

 

Hagyományosan az év utolsó hazai versenye a Mikulás Kupa, ami az utóbbi évek gyakorlatának megfelelően Esztergomban került megrendezésre.

Szép számmal sorakoztak fel a versenyzők a Pézsa Tibor sportcsarnokban, köztük a Halker-KirályTeam Kick-box Akadémia harcosai is. A bizonyítási vágy és a csoki mikulásért való küzdés meghozta minden kicsi és nagy harci kedvét.

Akadémiánk részéről egyaránt voltak csepeli, szegedi és jászberényi harcosok is, amit a remek edzői gárda instruált, név szerint Bálint Zoltán, Soós László és Veres Alex mesterek.

Ugyan a Mikulás Kupa kicsit kilóg a versenyszezonból, mégis mindenki jó formában, okosan és az edzők tanácsait betartva küzdött.

Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Török Karola, aki mindhárom tatamis szabályrendszerben a dobogó tetejére állhatott, duplázni tudott Baráth Patrik és Száraz Gergő.

A nyáron sikeres bírói vizsgát tett versenyzőink közül hárman debütáltak és próbálhatták ki magukat az érem másik oldalán. Adler Dávid, Gombás Bernadett és Murva Lívia bíróként remek munkát végzett!

 

Király István Mesteredző tanítványai szépen termelték az érmeket, összesen 23 dobogós helyet nyertek, 13 arany, 7 ezüst és 3 bronzéremmel végeztek.

 

Gratulálunk!

 

Aranyérmesek:

Puska Dániel, gyerek -28 kg (pointfighting)

Csala Botond, gyerek +32 kg (pointfighting)

Vicsorek Zita, kadet 1 +32 kg (pointfighting)

Szabó Zétény, kadet 1 -47 kg (kick-light)

Nagy Bálint, kadet 1 +47 kg (pointfighting)

Baráth Patrik, kadet 1 +47 kg (light-contact)

Baráth Patrik, kadet 1 +47 kg (kick-light)

Török Karola, kadet 2 -65 kg (pointfighting)

Török Karola, kadet 2 -55 kg (kick-light)

Török Karola, kadet 2 -55 kg (light-contact)

Száraz Gergő, kadet 2 -57 kg (light-contact)

Száraz Gergő, kadet 2 -57 kg (kick-light)

Tűzkő Olivér senior -84 kg (pointfighting)

 

Ezüstérmesek:

Vicsorek Dóra, gyerek +32 kg (pointfighting)

Szakács Gergő, kadet 1 -42 kg (pointfighting)

Özel Adnan, kadet 1 -47 kg (pointfighting)

Szabó Zétény, kadet 1 -47 kg (light-contact)

Karai Zétény, kadet 2 -52 kg (pointfighting)

Szikora Levente, kadet 2 -69 kg (light-contact)

Tűzkő Olivér, senior -84 kg (light-contact)

 

Bronzérmesek:

Nagy Emília, gyerek +32 kg (pointfighting)

Halmágyi Levente, kadet 1 -32 kg (pointfighting)

Cserháti Szabina, kadet 1 -42 kg (pointfighting)