Czech Open 2018, Praha (CZE)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czech Open 2018, Praha (CZE)

 

Október első hétvégéjén a Cseh főváros adott otthont a Czech Open nevű nyílt versenynek, ahol 12 ország 350 versenyzője vett részt.

Két héttel az utánpótlás VB után, Prágában csak a tatamis szabályrendszerek vonultak fel, ami sok környékbeli és távolabbi országból is odavonzotta a harcosokat a két napos viadalra.

A Czech Open egy remek versenyrutin szerző és megtartó megmérettetés, hatalmas kupákkal, amire a Halker-KirályTeam Kick-box Akadémia nagy létszámmal utazott ki.  Kipróbált világbajnokok, és első külföldi versenyes fiatalok is tagjai voltak a Jároszkievicz Krisztián által vezetett keretnek.

A mieink taroltak, fölényesen verték az ellenfeleiket, mindenki jó formában küzdött és menetelt a dobogót jelentő helyek felé.

Sokan nyújtottak kiemelkedőt, mint Zajác Bence és Bálint Martin, akik 3 kategóriát is megnyertek, vagy Rohonczy Jenő, aki két súlycsoport megnyerése után a Grand Championt is behúzta.

A csapatküzdelmek során a KirályTeam versenyzői nem találtak ellenfelet, fölényesen győztek!

Akadémiánk történelmének első zenés formagyakorlat érmét Lévai-Hangyássy Botond szerezte, ráadásul rögtön a dobogó tetején végezve!

Király István Mesteredző tanítványai szó szerint oktattak Prágában, összesen 26 arany, 17 ezüst és 9 bronzérmet bezsebelve végeztek a klubcsapatok közötti éremtábla élén!

Gratulálunk!

 

aranyérmesek:

Bondár Dániel, kadet 1 -28 kg (pointfighting)

Bárdos Inez, kadet 1 -37 kg (pointfighting)

Lévai-Hangyássy Botond, kadet 1 -42 kg (pointfighting)

Lévai-Hangyássy Botond, cadet 1 hard-style musical forms

Nagy Bálint, kadet 1 -47 kg (pointfighting)

Lázár Erik, kadet 1 +47 kg (pointfighting)

Hammer Máté, kadet 2 -42 kg (pointfighting)

Wallandt Gergely, kadet 2 -47 kg (pointfighting)

Papp Nikola, kadet 2 -50 kg (pointfighting)

Bálint Martin, kadet 2 -57 kg (pointfighting)

Trenyik Hanna, kadet 2 -50 kg (pointfighting)

Bálint Martin, kadet 2 -63 kg (pointfighting)

Bondár Dávid, kadet 2 -69 kg (pointfighting)

Gombás Bernadett, junior +65 kg (pointfighting)

Zajác Bence, junior -69 kg (pointfighting)

Zajác Bence, junior -74 kg (pointfighting)

Bálint Martin, senior -63 kg (pointfighting)

Busa Andrea, senior -65 kg (pointfighting)

Zajác Bence, senior -69 kg (pointfighting)

Tar Balázs, senior -74 kg (pointfighting)

Antti Rintanen, senior -79 kg (kick-light)

Rohonczy Jenő, senior -89 kg (pointfighting)

Rohonczy Jenő, senior -94 kg (pointfighting)

Senior pointfighting csapat

Busa Andrea, senior Grand Champion (pointfighting)

Rohonczy Jenő, senior Grand Champion (pointfighting)

 

 

ezüstérmesek:

Kapuvári Pál, kadet 1 -28 kg (pointfighting)

Halmágyi Levente, kadet 1 -32 kg (pointfighting)

Bárdos Inez, kadet 1 -32 kg (pointfighting)

Kis Réka, kadet 1 -37 kg (pointfighting)

Bánki Brendon, kadet 1 -37 kg (pointfighting)

Lévai-Hangyássy Botond, kadet 1 -47 kg (pointfighting)

Ancsin Hanna, kadet 1 +47 kg (pointfighting)

Wallandt Gergely, kadet 2 -42 kg (pointfighting)

Hammer Máté, kadet 2 -47 kg (pointfighting)

Papp Nikola, kadet 2 -50 kg (pointfighting)

Breznyik Nikolett, junior -55 kg (pointfighting)

Adler Viktória, junior -65 kg (light-contact)

Veres Alex, senior -63 kg (pointfighting)

Antti Rintanen, senior -79 kg (light-contact)

Antti Rintanen, senior -84 kg (light-contact)

Antti Rintanen, senior -84 kg (pointfighting)

Gombás Bernadett, senior Grand Champion (pointfighting)

 

 

bronzérmesek:

Halmágyi Levente, kadet 1 -28 kg (pointfighting)

Bondár Dániel, kadet 1 -32 kg (pointfighting)

Koszti Iringó, kadet 1 -42 kg (pointfighting)

Adler Viktória, junior +65 kg (pointfighting)

Kádas Adrienn, senior -60 kg (pointfighting)

Korpádi Tamás, senior -69 kg (pointfighting)

Jens Brinck, senior +94 kg (pointfighting)

Jároszkievicz Krisztián, senior Grand Champion (pointfighting)

Adler Viktória, senior Grand Champion (pointfighting)